• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Вагнергейт": Всіх учасників спецоперації звільнили, наразивши на небезпеку

Розвідників, яки брали участь у спецоперації по затриманню "вагнерівців", не просто прибрали з посад, а звільнили з лав Збройних сил, а також забрали у них документи прикриття, наразивши тим самим на серйозну небезпеку

Василь Бурба
Василь Бурба
Реклама на dsnews.ua

Про це ексголова ГУР МОУ Василь Бурба заявив телеведучому Савіку Шустеру, передає "ДС".

"Їх всіх звільнили. Не просто звільнили з посад, а звільнили з лав збройних сил. У них забрали документи прикриття. Це небезпека. Вони під прямим прицілом російських спецслужб, які зухвало діють", — сказав Бурба.

Він наголосив, що зараз ці колишні розвідники ніяк не захищені від можливих дій з боку спецслужб Російської Федерації.

"Якщо ТСК говорить для всіх по телебаченню прізвища їх, тих розвідників, а ті розвідники сідають у свої власні автомобілі без документів прикриття — ми шкодимо самі собі. Ми воюємо самі проти себе. Ми знищуємо себе самі", — додав він.

Бурба каже, і звістка про його власне звільнення стала для нього неочікуваною. Після провалу спецоперації він збирався на доповідь до президента, але натомість дізнався, що буде звільнений.

"Ми проговорили, 4 числа я вже був готовий на вечір доповідати, і в п’ятницю вранці попросився до президента, але дізнався, що о 18:30, якщо я не помиляюся, навіть не від Адміністрації (мається на увазі Офіс президента, — "ДС"), а від міністра оборони за півгодини до звільнення дізнався, що має бути указ. Про звільнення", — розказав він. 

Як писала "ДС", колишній очільник ГУР МОУ Василь Бурба розкрив деталі отримання вказівки про перенесення спецоперації із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua