• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Вакарчук попросив українців надати підтримку Зеленському перед зустріччю в Парижі

Реклама на dsnews.ua
Український музикант і лідер політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук закликав українців підтримати президента Володимира Зеленського перед зустріччю "нормандської четвірки"

Про це Вакарчук заявив в ефірі програми "Свобода слова", передає "ДС".

"На зустрічі в Парижі навпаки президента Зеленського буде сидіти три людини... тобто там буде один ворог і два партнера України. Але там не буде ні одного друга.

Тому сьогодні наше завдання - не політизувати процес "Нормандії", а ще раз сказати президенту, що ми підтримуємо його бажання відстояти мир на українських умовах. Я готовий стояти поруч з ним. І весь український народ готовий стояти поруч з ним", - сказав політик.

Вакарчук додав, що запланована на 8 грудня акція на Майдані щодо "червоних ліній" для президента перед переговорами, - "це акція поки не протесту, а прояви громадянської позиції".

За його словами, люди таким чином "хочуть посилити президента".

Сам же Зеленський у виступі заявив, що ніхто не хоче капітуляції і втрати української території, тому він не розуміє, навіщо тоді збиратися на Майдані.

Нагадаємо, партії "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос" закликали українців вийти на Майдан Незалежності 8 грудня щоб визначити "червоні лінії" для президента перед зустріччю "нормандської четвірки".

Раніше Святослав Вакарчук заявляв, що Україна підписала Мінські угоди під дулом пістолета, тому їх не можна виконувати.

    Реклама на dsnews.ua