• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

ВАКС закрив справу "Роттердам +"

У середу, 13 жовтня, Вищий антикорупційний суд відмовив у задоволенні скарг потерпілих і заявника на рішення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття кримінального провадження у справі "Роттердам +"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ВАКС, передає "ДС".

Справа розслідувалася з 2017 року і стосувалося можливого зловживання посадовими особами Нацкомісії з регулювання ринку електроенергії і комунальних послуг, Управління енергоринку та ТОВ "ДТЕК Енерго" для одержання неправомірної вигоди для генеруючих компаній теплових електростанцій з числа групи компаній ДТЕК.

Відзначається, що провадження у цій справі неодноразово зупинялося, вона закривалася і поновлювалася шляхом скасування процесуального рішення про закриття. Рішення прокурора САП про закриття кримінального провадження, щодо якого була подана скарга, є черговим таким рішенням.

Повний текст постанови буде оголошений 19 жовтня 2021 о 16:00 в залі судових засідань в приміщенні ВАКС.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

Як повідомляла "ДС", раніше старший прокурор групи прокурорів САП Віталій Пономаренко пояснював, що справа "Роттердам +" була закрита через недостатність доказів, зібраних детективами НАБУ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua