• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

"Вантаж 200": У Мелітополі окупанти терміново шукають холодильники для зберігання тіл рашистів

Окупаційна адміністрація Мелітополя терміново шукає додаткові морозильні камери та промислові холодильники. Відомо, що міський м’ясокомбінат, який переобладнали в морг, вже повністю заповнений тілами вбитих окупантів

Окупантам у Мелітополі бракує холодильників для зберігання тіл російських військових
Окупантам у Мелітополі бракує холодильників для зберігання тіл російських військових
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУР МО України, передає "ДС".

"Зокрема, 6 червня російські військові приїхали до ТОВ "Арон-М" (Мелітополь, вул. Ломоносова, 370) та вивчили його холодильні камери. Обладнання було визнано придатним для переобладнання в морг. Керівництво компанії було повідомлене про "рішення щодо тимчасового їх використання на безоплатній основі для зберігання тіл загиблих військовослужбовців". Зазначається, що наразі в Мелітополь активно завозяться трупи рашистів, які загинули під час боїв на напрямку Пологи – Гуляйполе", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ці події пов’язані з великими втратами окупантів у живій силі. Окрім того, тривале зберігання тіл убитих пов’язано з намірами російського керівництва приховати реальні масштаби втрат від російського електорату. Тому практикується так зване "дозоване" відправлення тіл у РФ і максимальне розтягнення цього процесу в часі. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua