• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Венедіктова підтвердила можливість притягнення Медведчука до реальної відповідальності

З народним депутатом фракції ОПЗЖ, кумом президента Росії Віктором Медведчуком, проти якого ДБР відкрило кримінальне провадження за статтею "держзрада", працюватимуть кращі адвокатські компанії, і слідчим це треба брати до уваги

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, інформує "ДС" із посиланням на ТСН.

Венедіктову запитали, чи реально притягти Віктора Медведчука до відповідальності за кейсом незаконного переміщення нафтопродуктів через кордон поза митного кордону, а не лише за сприяння анексії Криму.

"Я не можу говорити якісь певні речі, тому що це мій суб’єкт. Будь-який народний депутат – це мій суб’єкт. Підозру буду підписувати я. Чи можемо? Так, можемо. Бачу перспективу? Так, бачу. Працюють правоохоронні органи? Працюють. Слідство триває. Коли ми вийдемо на процесуальний документ, підписаний генеральним прокурором Венедиктовою? Дату я вам назвати не можу. Але ця робота ведеться", – відповіла генеральний прокурор.

Вона підкреслила, що це кропітка робота, "і все не так просто". "Навіть правильне документування і процесуальне оформлення всього того, що потім буде представлено в суді, все те, з чим буде знайомитися сторона захисту – має бути бездоганно. Тому що працюватимуть на цих людей кращі адвокатські компанії – і ми з вами це чудово розуміємо", – зазначила Венедіктова.

Раніше Венедіктова також повідомила, скільком нардепам вона вже підписала підозри.

Нагадаємо, на початку квітня проти кума Путіна Віктора Медведчука та його соратника по ОПЗЖ і партнера по бізнесу Тараса Козака ДБР відкрило кримінальне провадження за статтею "держзрада".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua