• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Венедіктова розповіла, скільки підозр вже підписала нардепам

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала пʼять підозр народним депутатам за різні кримінальні порушення

Ірина Венедіктова
Ірина Венедіктова
Реклама на dsnews.ua

Про це квітня вона повідомила 22 квітня в ефірі телеканалу "1+1", передає "ДС".

Генпрокурорка заявила, що інститут зняття недоторканності працює.

"У нас одна справа проти народного депутата в суді, два депутата на 290-х, інші — ми чекаємо досудового розслідування. Перша підозра, підписана мною, — підозра народному депутату Киві. Потім був народний депутат Юрченко, після цього був кнопкодав. І останньою була людина, яка не заплатила приблизно 70 млн гривень податку за те, що продавала квартири не як приватний підприємець, а просто як фізична особа", — заявила Венедіктова.

Вона додала, що вважає кримінальне провадження проти депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука "перспективним".

"Слідство триває – і воно так само злагоджене і системне. Коли ми вийдемо на процесуальний документ, підписаний генеральною прокуроркою Венедіктовою? Дату я вам назвати не можу. Але ця робота ведеться. Копітка робота, тому що все не так просто. Навіть правильне документування та процесуальне оформлення всього того, що потім буде представлено в суді, всього того, з чим буде знайомитися сторона захисту, повинно бути бездоганно. Тому що працюватимуть на цих людей найкращі адвокатські компанії — і ми з вами це чудово розуміємо", — пояснила генпрокурорка.

Як писала "ДС", нардепа Іллю Ківу ("Опозиційна платформа — За життя") підозрюють у побитті людини. Олександра Юрченка ("Слуга народу") — у корупції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua