• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Верещук має намір посадити Путіна за стіл переговорів і анонсувала свою поїздку на Донбас

Росія свідомо блокує зустріч у нормандському форматі, і це розуміють країни-гаранти Франція та Німеччина

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук, передає "ДС".

"Якщо ми подивимося на ті питання з безпеки, які ми підписували, ми їх виконуємо, політичні питання — ми їх виконуємо. Російська сторона відмовляється визнавати себе стороною конфлікту, вона відмовляється виконувати якісь узяті на себе зобов'язання, навіть ті самі Мінські угоди", – зазначила Верещук.

За словами міністра, першочерговим завданням України є змусити сісти за стіл переговорів російську владу на чолі з президентом Володимиром Путіним.

"Ті люди, які страждають на Донбасі, їх узяли в заручники панове з Кремля, які думають, що зможуть пропагандою, інформаційною війною, гібридною війною вирішити свої проблеми, які у них накопичилися", — додала вона.

Так, Верещук вважає, що українська влада має комунікувати зі своїми громадянами, які проживають на непідконтрольних територіях, щоб "людям було легше".

Також міністр анонсувала поїздку на Донбас.

"Я поїду найближчими днями: я буду і на Донеччині, і на Луганщині — ми там побачимося, ми зможемо послухати людей там, що люди думають на територіях, які зараз у вогні війни", — підсумувала Верещук.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua