• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Верховна Рада ухвалила закон про ігорний бізнес

Реклама на dsnews.ua

Парламент сьогодні підтримав у другому читанні та в цілому проект Закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор"

Під час засідання, яке транслювалося онлайн, у другому читанні та в цілому законопроект №2285-д підтримали 248 нардепів, передає "ДС".

Ще 95 висловилися проти, 17 утримались, 27 не голосували.

Жодного голосу не дали фракції "Європейської солідарності", "Опозиційної платформи — За життя", "Батьківіщини" та "Голосу".

Як повідомляла "ДС", 16 січня Верховна Рада підтримала за основу в першому повторному читанні законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор". Документ пропонував заборонити розміщення залів гральних автоматів та букмекерських пунктів в окремих будівлях. Зали ігрових автоматів дозволялось розміщувати виключно у готелях. Також законопроект встановлював допустимий вік гравця в 21 рік, а також передбачав вимоги до гравців і їх ідентифікації, що сприятиме попередженню негативних наслідків від участі в азартних іграх, зокрема осіб, що не досягли 21 року, і жорсткі фінансові санкції за невиконання таких вимог.

Крім того, передбачалося створення реєстру самообмежень осіб та осіб, стосовно яких є інші обмеження, дає можливість обмежити участь в азартних іграх фізичної особи термін від 6 місяців до 3 років.

Національне агентство по запобіганню корупції визнало законопроект таким, який, у разі прийняття, несе високі корупційні ризики.

До законопроекту було запропоновано велику кількість правок, лише с минулого тижня депутати розглянули близько 1,5 тисячі.

    Реклама на dsnews.ua