• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Верховний Суд відклав розгляд скарги Януковича на вирок на три місяці

Третя судова палата Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду України сьогодні, 17 травня, прийняла рішення перенести розгляд касації на вирок колишньому президенту-втікачу Віктору Януковичу на середину серпня

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Верховного Суду, передає "ДС".

Сторона захисту просила відкласти судове засідання у звʼязку з тимчасовою забороною іноземним громадянам вʼїжджати на територію Росії. Це не дозволяє організувати участь Януковича в судовому процесі з використанням власних технічних засобів і програмного забезпечення "TrueConf".

"Рішення про відкладення засідання ухвалене відповідно до вимог КПК України та з урахуванням практики ЄСПЛ задля забезпечення дотримання права засудженого на участь у розгляді кримінального провадження в режимі відеоконференцзвʼязку", — йдеться в повідомленні.

Наступне судове засідання у справі № 756/4855/17 призначено на 12.00 16 серпня 2021 року.

Відзначимо, Віктора Януковича звинувачують в узурпації влади шляхом тиску на Конституційний суд, який у 2010 році визнав неконституційним реформу Основного закону від 2004 року, яка обмежувала повноваження президента.

Як повідомляла "ДС", раніше Верховний Суд відмовив захисту колишнього президента-втікача Віктора Януковича у визнанні обовʼязковим його участі в судових засіданнях під час розгляду касацій.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua