• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Ви стали депутатами завдяки мені, а не Разумкову": Зеленський посварився з кількома "слугами" через відставку спікера

Президент Володимир Зеленський посперечався з кількома депутатами з фракції "Слуга народу", які засумнівалися в необхідності звільняти Дмитра Разумкова з позиції спікера

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють кілька співрозмовників НВ, які чули цю розмову, передає "ДС".

Під час обговорення питання про звільнення Дмитра Разумкова депутати Неллі Яковлєва та Василь Мокан подискутували з президентом з приводу відставки спікера.

Неллі Яковлєва сказала президенту, що вона пройшла зі спікером життєвий шлях завдовжки близько 10 років і вважає спікера порядною людиною. На що президент їй відповів, що вона стала депутатом завдяки йому, а не Разумкову.

"Після чого Яковлєва вже нічого не сказала", — повідомляє цей співрозмовник.

Мокан, зі свого боку, навів президенту приклад про те, що коли з фракції виключали Олександра Дубінського, рядового члена "СН", то він мав півгодини бесіди з президентом при всіх присутніх, захищаючи свою позицію. Однак Разумкова такої можливості, відповісти за себе, повністю позбавили.

На цей аргумент Мокана президент, за словами цього джерела, відповів приблизно таким чином, що він міг піти на будь-який канал і прокоментувати конфлікт із Разумковим, але він цього публічно не хотів робити, а ось спікер це коментував.

"Тому, тепер кажу — я", — сказав президент. На цьому діалог закінчився. 

Нагадаємо, фракція партії "Слуга народу" зібрала понад 150 підписів за відставку Дмитра Разумкова з поста спікера парламенту. Процедуру відкликання Разумкова з посади голови ВР вирішили розпочати на наступному тижні.

Президент Володимир Зеленський заявив, що партія "Слуга народу" має мільйони питань до спікера Ради Дмитра Разумкова і він вже не є членом команди.

Зі свого боку, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запросив колег на засідання фракції в Києві у понеділок, 4 жовтня, пообіцявши відповісти там на всі претензії та питання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua