• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Відставка Авакова пов'язана із затриманням "обдовбаних слуг народу", - екснардеп

Основною причиною звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ є особисте невдоволення президента Володимира Зеленського затриманням деяких представників, у тому числі колишніх, фракції "Слуга народу"

Пресслужба МВД
Реклама на dsnews.ua

Про це, посилаючись на власні джерела, повідомив народний депутат Верховної Ради (VIII скликання) Сергій Висоцький, передає "ДС".

Він зазначає, що зустрів у ЗМІ інформацію про те, що приводом для відставки Авакова "стали синхронні затримання поліцією обдовбаних депутатів-"слуг" за кермом". Основна теза викладеного у ЗМІ припущення звучала так: затримання "слуг" начебто було представлено Єрмаком Зеленському як змова по дискредитації його партії. 

"Чесно кажучи, не дуже повірив в це. Бо мені здавалося самоочевидним, що партію дискредитують не поліцейські, які хапають соціально-небезпечних депутатів-наркоманів під час керування автомобілем, а власне саме ці депутати-наркомани. Ось (Миколу) Тищенка ніхто на вживанні речовин не ловив, але партію він і без того дискредитує так, що аж гай гуде. Ніякої поліції із вівчаркою не треба. Але ні. Виявилось, що формальна логіка живе окремо від логіки нашого президента. За останню добу декілька знайомих підтвердили мені інформацію про те, що Зеленський був дуже незадоволений затриманнями своїх депутатів. І що саме це схилило терези не на користь Авакова", — пише Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

Екснардеп констатує, що це і є поясненням того, "яку країну будують Зеленський та Ко — авторитарну державу, в якій народу не можна нічого, зате його "слугам" дозволено усе!"

"Мені ще розповіли, кого Банкова бачить справжнім міністром внутрішніх справ, а не перехідним, в якості якого виступить Монастирський. Це навіть не (Олег) Татаров, все набагато гірше… не буду поки писати прізвище, щоб не наврочити, але повірте, Авакова ви ще згадаєте «незлим тихим словом»", — резюмував Висоцький.

Нагадаємо, 13 липня Арсен Аваков написав заяву про відставку з посади очільника міністерства внутрішніх справ. Ввечері того ж дня відбулося засідання провладної фракції "Слуга народу", на якому президент Володимир Зеленський запропонував на посаду міністра Дениса Монастирського, голову комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Як писала "ДС", 8 липня у Львові колишній "слуга народу" Олександр Юрченко на автомобілі Ford Mustang, якого немає в його декларації, врізався в автомобіль Volkswagen Jetta. Після цього позафракційний нардеп вийшов з машини та накинувся на водія іншої автівки, знімав відео на телефон. Потерпілий водій заявив про ознаки наркотичного спʼяніння у Юрченка. Своєю чергою Юрченко написав заяву про напад з боку водія, в автівку якого він врізався.

Цього ж дня зʼявився документ, згідно із яким Юрченко в момент ДТП знаходився під дією наркотиків. Сам нардеп заперечує вживання наркотичних речовин. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua