• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Війна з Росією: Зеленський заявив, що інтенсивність боїв — не менша, ніж на початку осені

Збройні сили України укріплюються у Херсонській та Донецькій областях та поступово звільняють українські міста – інтенсивність боїв не менша, ніж на початку осені

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

 Про це йдеться у відеозверненні президента Володимира Зеленського, передає "ДС".

"В інформаційному просторі поки певне зменшення кількості новин з фронту – повідомлень менше, ніж, наприклад, на початку осені. Але це не означає, що інтенсивність боїв стала меншою", — сказав президент.

За його словами, ситуація складна по всьому фронту. На окремих ділянках тривають позиційні бої, особливо важко на Донеччині. 

Окупанти зазнають великих втрат, однак продовжують намагатися виконати наказ вийти на адмінмежу Донецької області у них не змінився. Глава держави додав, що ЗСУ не віддіють росіянам жодного сантиметра на Донеччині. 

"Херсонщина – чітко розуміємо, що в планах у ворога, тож діємо відповідно. Акуратно, продумано та в інтересах звільнення всієї нашої території: укріплюємо свої позиції, ламаємо російську логістику, послідовно знищуємо потенціал ворога утримувати в окупації південь нашої країни", — зазначив Володимир Зеленський.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua