• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Влада Києва відклали на півроку введення Е-квитка у громадському транспорті

Реклама на dsnews.ua
Влада Києва відтермінували введення електронного квитка у громадському транспорті столиці до 1 січня 2021 року

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook мер Києва Віталій Кличко, інформує "ДС".

"Щоб всі категорії пільговиків могли користуватися громадським транспортом безкоштовно, ми прийняли рішення відкласти введення єдиного електронного квитка у столиці. Хоча у нас для цього все готово і Київ збирався перейти на електронний квиток з 1 липня", - заявив Кличко.

На його думку, таким чином, уряд отримає можливість розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян. Зокрема, на проїзд пільговиків з інших міст у громадському транспорті Києва.

"Хоча держава і повинна компенсувати проїзд пільгових категорій, з 2015 ці витрати покладено на місцеві бюджети. Столиця забезпечує пільговий проїзд киянам, які мають на це гарантоване державою право. Але покрити витрати на перевезення пільговиків з інших регіонів після введення електронного квитка, Київ не зможе. Тому держава повинна врегулювати це питання на законодавчому рівні. Як вона буде компенсувати громадянам пільгових категорій витрати на проїзд у громадському транспорті. І ми дали чиновникам таку можливість до 1 січня наступного року", - написав мер Києва.

    Реклама на dsnews.ua