• USD 40.4
  • EUR 44
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Замість Польщі Португалія: заступник голови Полтавської облради попався на підробці "відрядження"

Заступнику голови Полтавської обласної ради повідомлено про підозру в службовому підробленні та інших злочинах через внесення неправдивих відомостей в документацію щодо службового відрядження. Чиновник під вигляом відрядження в Польщу насправді поїхав до Португалії

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Служба безпеки України, передає "ДС".

"Повідомлено про підозру заступнику голови Полтавської обласної ради. Йому інкриміновано службове підроблення, використання завідомо підробленого документа та шахрайство (ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 190 КК України)", — йдеиться в повідомленні.

За даними слідства, у березні 2023 року підозрюваний вніс неправдиві відомості до розпорядження Полтавської обласної ради про службове відрядження та мету свого виїзду за кордон. Так, в документах чиновник вказав відрядження у Польщу, де він нібито мав зустрітися з українськими біженцями з метою вирішення їхніх соціально-побутових питань. Натомість підозрюваний поїхав до Португалії, де пробув весь час "відрядження".

Після повернення в Україну підозрюваний прозвітував про успішно виконану мету відрядження та отримав заробітну плату за цей час.

Ім'я підозрюваного чиновника не називається. За даними "Української правди", мова йде про депутата від "Батьківщини" Олега Бєлоножка.

Нагадаємо, у червні 2023 року голову Тернопільської облради Михайла Головка і двох його заступників викрили на хабарі у 2,4 млн гривень. Суд обрав Головку запобіжний захід у вигляді арешту із заставою у 805 тисяч гривень. За нього було внесено заставу, і він вийшов із СІЗО.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua