• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Внесли корективи: У МЗС відреагували на підсумкову декларацію G20

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували підсумкову спільну декларацію країн "Групи двадцяти", висловивши розчарування її формулюваннями.

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні речника українського зовнішньополітичного відомства Олега Ніколенка у Facebook, передає "ДС".

Ніколенко висловив розчарування тією частиною документу, яка стосується агресії Росії проти України, а також зазначив, что участь української сторони дозволила би учасникам краще зрозуміти ситуацію.

"Принцип "нічого про Україну без України" залишається ключовим як ніколи", — зазначив він.

Водночас речник МЗС запропонував, як змінити основні елементи тексту, щоб бути більш наближеними до реальності.

Він вказав, що в декларації потрібно було зазначити, що Росія веде війну проти України замість слів про "війну в Україні", а також наголосив, що саме РФ, а не "всі країни", повинна утриматися від застосування сили для територіальних завоювань.

Ніколенко також вказав на необхідності того, що учасники саміту мали засудити агресію РФ проти України та закликати Росію негайно її припинити.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що саміт країн "Групи двадцяти" погодив спільну декларацію, попри розбіжності між державами-учасницями у питанні війни РФ проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua