• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Внутрішньо переміщених осіб у столиці все більше, працюємо над забезпеченням їх всім необхідним, - Палатний

Волонтерський штаб продовжує працювати для забезпечення всім необхідним внутрішньо переміщених осіб та українських захисників

Державна прикордонна служба України
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook керівник штабу Артур Палатний, передає "ДС".

"Внутрішньо переміщених осіб у столиці все більше і нам потрібно зараз мобілізуватись, щоб вони отримали підтримку, допомогу і турботу. Наша київська команда зараз активно працює над забезпеченням усім необхідним переселенців з гарячих точок країни: Маріуполя, Харкова, містечок Луганської області. Нещодавно Орест Криштафович та Георгій Тарасков доставили в управляння соцзахисту, де їх приймають, засоби гігієни, памперси, медикаменти і продукти харчування", — написав Палатний.

Орест Криштафович та Георгій Тарасков;
Орест Криштафович та Георгій Тарасков;

Також він повідомив, що гуманітарні вантажі доставляють у міста, які страждають від обстрілів та знаходяться на межі гуманітарної катастрофи. Зокрема, спільними зусиллями кропивницької команди та Віталія Линника, ГО "Центральноукраїнська волонтерська організація" та БФ "Турбота" днями доставлено вантаж до Миколаєва: воду, продукти тривалого зберігання, дитяче харчування, памперси та необхідні господарські товари.

"Днями доставлено вантаж до Миколаєва";
"Днями доставлено вантаж до Миколаєва";

Важливим напрямком роботи волонтерів є підтримка українських воїнів, зазначив Палатний.

"Вантажів зараз багато, писати можна не про всі. Але тим не менше. Продовжуємо допомагати нашим захисникам. Київська команда разом з Анна Моргунова передала 1500 кг картоплі бійцям ЗСУ і ТРО, які вирушають із столиці у гарячі точки. Ще 500 кг розподілили для літніх людей. Пишаюся нашою командою і дякую за цілодобову працю. Кожен вантаж наближає нашу перемогу!" — підкреслив керівник волонтерського штабу "Українська команда".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua