• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

"Питання неузгоджене": Лещенко не зміг відповісти, навіщо б'ють молотками по колесах вагонів (ВІДЕО)

Заступник голови Наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Сергій Лещенко не зміг відповісти на запитання глядачів: "Навіщо залізничники б'ють по колесах молотком на зупинках?"

Лещенко не зміг відповісти, навіщо б'ють молотками по колесах вагонів;
Лещенко не зміг відповісти, навіщо б'ють молотками по колесах вагонів;
Реклама на dsnews.ua

Конфуз відбувся під час прямого ефіру на телеканалі "ДОМ", передає "ДС".

Лещенко заявив, що члени наглядової ради "Укрзалізниці" не можуть публічно нічого розповідати про "Укрзалізницю".

"…На минулому засіданні, першому засіданні Наглядової ради, в нас була дуже серйозна внутрішня розмова в ході якого керівник Наглядової ради він сказав дуже жорстко. Він поставив умови, що жоден член Наглядової ради не може виступати на будь-яких публічних майданчиках про "Укрзалізницю", – сказав Лещенко.

Ведуча зазначила, що це загальні питання про залічників. Лещенко відповів, що такі питання не були обговорені перед ефіром програми.

"Ці умови моєї участі в ефірі були попередньо з вами проговорені, оскільки я, коли вступив на цю посаду чітко окреслив, що жодні теми, які стосуються "Укрзалізниці" я обговорювати не можу, оскільки є така інструкція Наглядової ради до своїх членів Наглядової ради.

І тому давайте шукати розмову, в такий спосіб будувати, щоб ми не підставляли мене перед тим органом, в якому я працюю", – сказав Лещенко.

Ведуча була змушена сама давати відповідь на запитання глядачів "навіщо залізничники б'ють по колесах молотком на зупинках?"

"Вони роблять це для того, щоб запобігти руйнації колісних пар. Це дуже коротко. Це така собі акустична діагностика", – пояснила ведуча.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua