• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Вісім осіб виселилися з держдач у Конча-Заспі: скільки з Пущі-Водиці — невідомо

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" розірвав договори про користування державними дачами з вісьмома нинішніми і колишніми чиновниками і суддями

Реклама на dsnews.ua

Про це Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами повідомив у відповідь на запит УП, передає "ДС".

"Будинок відпочинку Конча-Заспа ДУС розірвав договори користування приміщеннями, які укладені між Будинком відпочинку і Піскуном С.М., Литвиновим А.М., Тупицьким О.М., Сліденком І.Д., Іванчуком М.С., Заліском О.І., Ляхом А.Г., Макаряном Д.Б. у зв'язку з порушенням умов договору та порядку надання приміщень Будинку відпочинку", — йдеться в повідомленні.

Які саме умови договору порушили екс-чиновники, в ДУС не вказали.

Під виселення потрапили:

  • Святослав Піскун — генпрокурор при Леоніді Кучмі і Вікторовы Ющенку.
  • Олександр Литвинов — суддя Конституційного суду, колишній суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (як свідчить його декларація, Литвинов із 2019 року орендував у Конча-Заспі кімнату на 50 квадратів і будинок на 140 квадратів)
  • Олександр Тупицький — звільнений президентом глава Конституційного суду. За даними Liga.net, договір з Тупицьким розірвали ще восени 2020-го, після чого він пішов судитися. Будинок залишив у квітні цього року (як свідчить його декларація, з початку 2020 року суддя користувався будинком на 60 квадратів)
  • Ігор Сліденко — суддя Конституційного суду, судиться за виселення. Має борг у понад 100 тисяч гривень за користування приміщеннями Конча-Заспи.
  • Давид Макар'ян — держінспектор в одному з департаментів Державної митної служби, ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, депутат 8-го скликання від Блоку Петра Порошенка.

А також Іванчук М.С., Лях А. Г. та Заліско О.І. (Можливо, йдеться про ексзаступника генпрокурорів Віталія Яреми і Віктора Шокіна — Олега Заліска).

УП також звернулася з питанням, хто саме і на яких підставах підпадає під виселення з держдач в іншому комплексі — Пущі-Водиці. Але відповіді поки немає.

Нагадаємо, раніше Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що перші 20 осіб виселяються з маєтків в Конча-Заспі і Пущі-Водиці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua