• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Можливо, держзрада: Ексрегіоналка Бондаренко розкрила нові подробиці візиту СБУ

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що робитиме адвокатський запит через візит Служби безпеки України

Олена Бондаренко
Олена Бондаренко
Реклама на dsnews.ua

Про це вона розповіла виданню Страна, передає "ДС".

"Зараз нічого не відомо, але будемо робити запит для того, щоби розуміти, що їм треба. Тим паче це не перша така їх ходка, вони роблять їх епізодично. Остання ходка була рік тому, ідентична ситуація. Вони не сказали, в якій справі, не показали повістку. Розвернулися і пішли", — повідомила екснардеп.

Основною причиною візиту Бондаренко назвала нібито громадську діяльність та активну позицію, яка "приносить дискомфорт тим, хто її чує".

Вона розповіла, що особисто слідчий із нею не зустрічався і не зв'язувався, тому адвокатський запит вона має намір подавати на предмет справ, за якими вона проходить, а також на її статус у справі.

Серед кримінальних справ, які, ймовірно, можуть приписати екснардепу, — держзрада.

"Найсвіжіший приклад — Юрій Дудкін, якому впаяли держзраду. Людину протримали до виплати застави у СІЗО, потім випустили під електронний браслет. Медведчук (Віктор, — ред) — домашній арешт, Козак (Тарас — ред.) — санкції. Зараз у нас узагалі популярно без суду і слідства запроваджувати санкції", — сказала Бондаренко.

Нагадаємо, 7 червня співробітники Служби безпеки вже вдруге прийшли додому до колишнього нардепа Олени Бондаренко, проте вдома її не було.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua