• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Повернення Порошенка: прихильники експрезидента заявляють про можливі провокації з боку влади

В аеропорту "Жуляни" та у Печерському суді Києва сьогодні можливі провокації з боку влади, пов'язані з поверненням п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка

В аеропорту "Жуляни" та у Печерському суді Києва сьогодні можливі провокації з боку влади
В аеропорту "Жуляни" та у Печерському суді Києва сьогодні можливі провокації з боку влади
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив ветеран війни з Росією, депутат Київради Олександр Погребиський, передає "ДС".

"Ми будемо тут (в аеропорту — "ДС"), ми будемо під Печерським судом. Ми знаємо, що влада готує провокації і в Жулянах, і під судом. Тут присутні активісти ГО "Справа громад" і "Солідарна молодь", партійні делегації з різних областей. Тут є ветеранська організація "Res_Publika. Брати По Зброї", яка не допустить ніяких провокацій. Так само, як і під Печерським судом. Ми попереджаємо владу – будь-які провокації будуть працювати проти неї", – застеріг Погребиський.

"З Банкової постійно, систематично роблять подібні провокації проти п’ятого Президента. Це було і минулого року, і позаминулого. Ми доволі ефективно протидіяли. Хочу попередити всіх найнятих "тітушок": всі ваші обличчя, всі ваші дані будуть фіксуватись", – додав він.

Олександр Погребиський зазначив, що упродовж останніх двох з половиною років "країна скочується у зворотньому напрямку".

"Ми сюди прийшли захистити демократію, свободу слова і правосуддя в Україні. Якщо вже таким чином зараз за надуманою справою, використовуючи політичне переслідування, влада коїть те, що ми бачимо, то завтра вона буде це робити з кожним патріотом, з кожним учасником війни, і вона вже це робить", – наголосив він.

"Я бачу системну руйнацію цінностей, які по суті країна і нація виборювала усі роки війни і Майдану. Ми маємо захистити демократію, яку наші хлопці і дівчата захищають на лінії фронту", – заявив ветеран.

Як писала "ДС", літак, на борту якого перебуває п'ятий президент України Петро Порошенко, який повертається до країни, приземлився у київському аеропорту "Жуляни".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua