• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Ворог наступає на всіх напрямках: Сирський розповів про ситуацію на Східному фронті

Ситуація по всій лінії фронту напружена, але основні зусилля російські загарбники концентрують на чотирьох напрямках

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів в своїй соцмережі командувач Збройних Сил України Олександр Сирський, який відвідав Харківський та Купянський напрямки Східного фронту, передає "ДС".

"Противник продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках. Окрім того, проводить активні штурмові дії у Вовчанську та на підступах до Часового Яру з метою оволодіння та взяття під контроль цих двох населених пунктів. На інших напрямках ворог проводить наступальні дії з метою розтягування лінії активного фронту, сковування наших військ та недопущення перекидання їх на інші ділянки ведення бойових дій", — зазначив він.

За словами головкома, "ситуація залишається складною внаслідок високої інтенсивності бойових дій та широкого використання противником бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб".

На Харківському напрямку ворог концентрує свої головні зусилля та намагається просуватися в бік Глибоке — Липці. Але успіху не має та несе значні втрати.

У Вовчанську головне завдання Сил оборони стримати наступальні дії російських загарбників, завдати йому максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення територій.

В районі Купʼянська наразі ситуація складна. Російська армія намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої.

"Попри всю складність ситуації, у нас є шанси змінити обстановку на нашу користь. І сили оборони роблять для цього все можливе", — додав Сирський.

Він також відзначив ефективну роботу більшості командирів та штабів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua