• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

"Всім патріотам - настав час діяти": радіо в Криму транслювало звернення Буданова

На радіостанціях окупованого Криму транслювали промову голови ГУР Кирило Буданов, який закликав патріотів України "діяти"

Кирило Буданов
Кирило Буданов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "міністерства" внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму, передає "ДС" із посиланням на "РИА Новости",

Зазначається, що в кількох районах півострова були зламані трансляції радіостанцій "Супутник у Криму" та "Віра". Замість запланованих програм в ефірі зазвучало звернення нібито від імені Кирила Буданова до українців, які мешкають в окупованому регіоні.

"Громадяни України, до вас звертається Кирило Буданов. Україна повертає всі захоплені території: Донбас, а також Крим та весь південь України назавжди повернуться додому.

Ми знайдемо кожного зрадника, де б вони не ховалися — усі вони будуть ліквідовані. Всім патріотам: настав час діяти. Чекайте, ми йдемо до вас. Слава Україні!" — звернувся Буданов до жителів окупованого півострова.

Як писала "ДС", 23 лютого Буданов заявив, що серед найближчого оточення президента РФ Володимира Путіна є люди, які співпрацюють з Головним управлінням розвідки Міноборони України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua