• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Всесвітній банк пообіцяв Україні додаткові $150 млн в разі екстреної ситуації з коронавірусом

Всесвітній банк може виділити Україні додаткове фінансування в розмірі $150 млн в разі потреби екстреного реагування на COVID-19 і вакцинацію

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, інформує "ДС".

"У рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президента України Володимира Зеленського провів продуктивну зустріч з Фадією Саадах, директором Світового Банку з людського розвитку в регіоні Європи та Центральної Азії. Обговорили поточний стан реалізації Міністерством трьох проектів Світового Банку з загальним обсягом позики 439,7 млн доларів. Отримав запевнення, щодо можливості додаткового фінансування в розмірі до 150 млн доларів, у разі необхідності, на екстренне реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні. Ключовим елементом співпраці між Міністерством та Світовим Банком є збільшення темпів вакцинації проти COVID-19", — заявив Ляшко.

Міністр повідомив, що зараз в рамках співпраці зі Світовим Банком відбувається ретроактивне фінансування закупівлі вакцини СOMIRNATY виробництва Pfizer, а також закупівля холодильного обладнання для закладів охорони здоровʼя первинної ланки, яке удосконалить холодовий ланцюг логістики вакцин. Також зараз додатково оснащуються лабораторії, зокрема, тест-системами.

Також Ляшко заявив, що до кінця року планується завершити написання стратегічного плану розвитку системи охорони здоровʼя населення на період до 2030 року.

Як писала "ДС", у неділю, 29 серпня, в Україні прибула чергова партія COVID-вакцини Pfizer-BioNTech від уряду Сполучених Штатів Америки.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua