• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Виселення" з держдач продовжиться, — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом перші 20 осіб будуть виселені з державних дач у Конча-Заспі та Пущі-Водиці

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав у своєму відеозверненні, передає "ДС".

"Сьогодні ми почули перші результати: найближчим часом перші двадцять осіб, серед яких — колишні міністри, генеральні прокурори та інші чиновники, будуть виселені з державних будинків. Хочу підкреслити — ці двадцять чоловік "на вихід" є першими і далеко не останніми", — підкреслив президент.

Я дуже хочу, щоб настав час, коли засідання РНБО відбуватимуться не раз на тиждень, а раз на рік. А порядок денний цих засідань міститиме лише один пункт – Україні ніхто й ніщо не загрожує. А поки, у продовження руху на цьому шляху, сьогодні відбулося чергове засідання Ради національної безпеки і оборони України.Серед основних питань, які розглядалися: потужні результати боротьби зі злодіями в законі та кримінальними авторитетами, аудит усіх державних земель і будинків у Конча-Заспі та Пущі-Водиці. І найголовніше питання і цього засідання, і цього тижня – закон про олігархів.

Posted by Володимир Зеленський on Friday, June 4, 2021

Нагадаємо, у пʼятницю, 4 червня, в РНБО назвали імена 20 осіб, які будуть виселені з державних дач.

Як писав "ДС", недавно президент України Володимир Зеленський доручив провести повний аудит земель і державних резиденцій в Конча-Заспі та Пуща-Водиці і встановити повний перелік осіб, які там проживають.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua