• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Я вам не вірю! Зеленський закликав начальника поліції Житомирської області звільнитися

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський запропонував звільнитися начальнику обласного управління Національної поліції В'ячеславу Печененко

На думку глави держави, Печененко не зумів побороти нелегальний видобуток бурштину в області, повідомляє "ДС".

З пропозицію про звільнення Зеленський виступив під час наради в Олевській райдержадміністрації. Зокрема, після доповіді начальника Нацполиции Сергія Князєва по боротьбі з незаконним видобутком бурштину президент доручив звільнити керівників двох райвідділів поліції.

"Хто такий "Пірат" Віктор Олійник? Є якісь кримінальні справи відносно цієї людини? Я не буду зараз називати прізвища, я думаю, ці люди зараз нас слухають: найкращий варіант, щоб вони збирали свої речі і змінили країну свого проживання, це буде для них м'який варіант. Керівників райвідділів поліції Олевського та Овруцького районів дуже прошу звільнити", - сказав Зеленський.

Після цього він надав слово начальнику ГУНП В'ячеславу Печененко.

"Я вам не вірю, вибачте будь ласка. Я вам дуже рекомендую залишити свій пост. Буду говорити з паном Аваковим і паном Князєвим. Може, ви нормальна людина і в схемі не були, але ви не можете зробити нічого з "бурштиновими піратами" Житомирської області. Я вам не ", - підкреслив президент після його виступу.

Зеленський також пообіцяв змінити голову обласного управління СБУ в Житомирській області. Президент хотів почути і звіт прокурора області Любомира Війтовича, але йому повідомили, що останній зараз перебуває у відпустці.

Коментарів від МВС України або глави відомства Арсена Авакова щодо можливого звільнення В'ячеслава Печененко поки не надходило.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський призначив Віталія бунечко (рос.) новим головою Житомирської обласної державної адміністрації

    Реклама на dsnews.ua