• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Я за жорстку президентську республіку, - Данілов

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов виступив за жорстку президентську республіку в Україні. В цьому випадку, президент — це голова виконавчої влади, відповідає за всі ці процеси

Я за жорстку президентську республіку, - Данілов;
Я за жорстку президентську республіку, - Данілов; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Данілов зробив в інтерв'ю, передає "ДС" з посиланням на "РБК Україна".

За словами політика, в Україні президента обирають всенародно, на нього покладаються надії, але за Конституцією — парламентсько-президентська республіка.

Данілов вважає, що за логікою парламентсько-президентської республіки президента потрібно обирати в парламенті і "поставити крапку в цьому питанні".

"Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Чому? Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі", — заявив він.

За його словами, в українській історії важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед.

"Можуть бути парламентсько-президентські республіки? Так, вони можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього повинні пройти століття", — заявив політик.

Як писала "ДС", Данілов заявив, що в Україні є мінімум три групи, які з'ясовують, хто з них представлятиме інтереси президента РФ Володимира Путіна на території нашої держави. Раніше була й четверта — група Медведчука.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua