• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Який сенс росіянам все розбомбити, якщо вони хочуть захоплювати, — Рєзніков назвав мету РФ в Україні

Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що Росія, стягуючи війська на кордон, залякує Україну з метою зміни її зовнішньополітичного вектора

Олексій Резніков
Олексій Резніков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр заявив в ефірі телеканалу 1+1, повідомляє "ДС".

"Нас із вами тестують, вони розхитують світ на гнучкість", – прокоментував Резніков повідомлення розвідки та ЗМІ про плани повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

"Це не означає, що потрібно розслаблятися, але паніки не має бути, це випробування на стійкість нашої країни. Який сенс росіянам розбомбити все в країні, де вони хочуть панувати? У них інша мета: це дестабілізація в країні, зміна політичного курсу в країні до Європи та НАТО через зміну влади. Вони хочуть змінити владу і посадити тут пропутинських ділків", — розповів глава Міноборони.

Нагадаємо, у цьому ж ефірі Резніков повідомив, що повідомлення про загрозу ескалації між Росією та Україною є частиною інформаційної війни, спрямованої на внутрішню аудиторію РФ.

Як писала "ДС", Олексій Резніков повідомив, що США та Велика Британія найближчим часом планують надати Україні військову допомогу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua