• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Є ризик відключення світла ще у шести областях, — Міненерго

Однак аварійні відключення світла можливі, окрім Харківської, ще в інших областях, зокрема, в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській та Сумській області

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики, передає "ДС".

У відомстві зазначили, що минулої доби в зазначених шести областях через мережеві обмеження на лініях "Укренерго" упродовж кількох годин застосовувалися графіки аварійних відключень. Такі мережеві обмеження можливі і цієї доби.

"Сьогодні застосовуються обмеження у Харківській області – знеструмлено 550 тисяч абонентів, з них у м. Харків – близько 330 тисяч", – йдеться у повідомленні.

До того ж на одному з об’єктів теплової генерації з технологічних причин аварійно відключено одну одиницю генеруючого обладнання.

Через обстріли у Чернігівській області було пошкоджено повітряну лінію, одномоментно знеструмлено 704 споживачі у 5 населених пунктах.

В районі Нікополя на Дніпропетровщині було пошкоджено кілька повітряних ліній. Частину з них вдалося повернути в роботу. При цьому втратила потужність місцева сонячна електростанція.

Крім того, на Півдні України внаслідок атаки ворожого дрона було пошкоджено обладнання високовольтної підстанції НЕК "Укренерго".

Однак в міністерстві зазначили, що дефіциту електроенергії не передбачається. Також на сьогодні прогнозується імпорт електроенергії обсягом 6776 МВт-год. Експорт не передбачається.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua