• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Єрмак обіцяв іноземним послам, що главу "Нафтогазу" виберуть на конкурсі

Новий керівник НАК "Нафтогаз України" буде обраний на прозорому конкурсі, який відбудеться за півроку

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак на зустрічі з послами "Великої сімки", Швеції і Євросоюзу, передає "ДС".

За його словами, членам наглядової ради буде запропоновано залишитися працювати під гарантії збереження конструктивного діалогу з новим головою правління "Нафтогазу".

Глава Офісу президента також розповів, що сьогодні, 13 травня, з новим головою правління "Нафтогазу" Юрієм Вітренком був підписаний контракт на 12 місяців, а наступного керівника обиратимуть на прозорому конкурсі, який стартує через 6 місяців. Коли почне працювати новий склад наглядової ради, автоматично почнеться підготовка до нового конкурсу з вибору голови правління.

Як повідомляла «ДС», 28 квітня Кабінет міністрів провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК "Нафтогаз України". Уряд також звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК. Причиною стали збитки компанії, які в 2020 році склали 19 млрд грн проти 2,6 млрд грн прибутку в 2019 році.

На пост глави НАК "Нафтогаз" призначений Юрій Вітренко. Вітренко також розповів, що посаду глави компанії йому запропонували президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua