• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Єрмак закликав США розмістити в Україні ЗРК Patriot

Глава Офісу президента Андрій Єрмак виступив за розміщення на території України американських зенітно-ракетних комплексів Patriot

Реклама на dsnews.ua

Він переконаний, що це потрібно не тільки для захисту України, а і всього Заходу, інформує "ДС".

"Україна тримає оборону проти Росії не тільки заради себе, а й заради Заходу… Але при цьому США розміщують Patriot в Польщі. Вони повинні бути тут", — сказав Єрмак в інтервʼю журналу Time.

Довідка. Patriot — це американський зенітний ракетний комплекс, що перебуває на озброєнні армії США та армій країн-союзників.

Як писала "ДС", раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Кремль перейшов до нових погроз, яких не було навіть у 2014 році.

Нагадаємо, наприкінці березня головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької та Луганської областей. 4 квітня стало відомо, що РФ перекидає в тимчасово окупований Крим 76-у гвардійську десантно-штурмову дивізію з Пскова, бійці якої у 2014 році брали участь у бойових діях на сході України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua