• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Єрмак запросив Байдена до України

Під час особистої зустрічі президенти України та США Володимир Зеленський й Джозеф Байден обговорили широке коло надзвичайно важливих питань: від оборони та енергетичної безпеки до оновлення засад стратегічного партнерства

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, інформує "ДС".

"Підтримка США територіальної цілісності України та допомога у протистоянні російській агресії залишаються незмінними. Президенти обговорили можливість залучення Сполучених Штатів до процесу мирного врегулювання на Донбасі та звільнення українців, яких утримують на тимчасово окупованих територіях та в Росії. Дякуємо президентові США за конструктивну розмову. Впевнені, результати не забаряться. Джозеф Байден висловив бажання відвідати нашу державу. Ласкаво просимо!" — написав Єрмак у себе в Facebook.

"По тридцяти роках з моменту відновлення незалежності України зв'язки між нею та Сполученими Штатами є міцнішими, ніж будь-коли в минулому. Але прагнемо більшого – і маємо хороші перспективи реалізації цих прагнень. Американо-українське співробітництво буде поглиблюватись по всьому спектру ключових для виживання й зміцнення нашої держави галузей", — додав керівник ОПУ.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський перебуває у Вашингтоні з робочим візитом. У середу, 1 вересня, відбулася зустріч президентів України та США, яка тривала близько двох годин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua