• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"ЄС" висунула колишнього бранця Кремля Сущенка на довиборах по 197 округу

"Європейська Солідарність" висунула кандидатом у депутати по 197 округу журналіста, колишнього бранця Кремля Романа Сущенка

Роман Сущенко. Фото: пресслужба "ЄС"
Роман Сущенко. Фото: пресслужба "ЄС"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "ЄС", передає "ДС".

«Патріот, професіонал, талановитий журналіст, який довгі роки працював у Парижі. Російська ФСБ викрала Романа, кинула його за грати, вимагаючи зрадити і здати Україну. І Роман продемонстрував таку силу, таку твердість, таку любов до України , що засмучені навіть були бандити з російського ФСБ. Нам вдалося разом з трьома тисячами заручників Романа повернути до України. І мені надзвичайно приємно, що Роман прийняв рішення повернутися до Черкаської області, очолити нашу обласну партійну організацію, і внаслідок його наполегливої роботи, близькості з людьми, активною роботою в полі, рейтинг нашої політичної сили між парламентськими і місцевими виборами зріс вдвічі», — представив Сущенка лідер політсили Петро Порошенко.

«Я переконаний, що Роман, як і вся наша політична сила, поєднує надійність і надію. І, отже, твердо переконаний, що ви підтримаєте Романа Сущенка і «Європейську Солідарність» і на виборах буде перемога, буде перше місце», – додав він.

Нагадаємо, у понеділок, 6 вересня, партія "Слуга народу" на позачерговому засіданні висунула мера Золотоноші Черкаської області Віталія Войцеховського кандидатом в народні депутати на довиборах до Верховної Ради на виборчому окрузі №197 (Черкаська область).

Як повідомляла "ДС", 30 березня Верховна Рада позбавила Олександра Скічка, обраного за округом №197, депутатських повноважень у звʼязку з призначенням головою Черкаської ОДА.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua