• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

З Мін'юстом не радилися щодо "п'яти питань Зеленського", — Малюська

Реклама на dsnews.ua

Організатори ініційованого президентом Володимиром Зеленським опитування не радилися з міністром юстиції Денисом Малюською щодо його проведення

Про це Малюська розповів в інтервʼю "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Зі мною не радилися. Де обиралися (запитання — ред.)? Не знаю. Напевне, що в Офісі президента. Або президентом особисто. Це точно те, що не проходило дискусію в Кабміні", — заявив міністр юстиції.

Денис Малюська зазначив, що жодних юридичних наслідків це опитування не має.

"Яка мета ставилася? Це знову ж таки потрібно запитувати в Офісі та у президента, чи досягнута ця мета, чи ні, якою вона була. Гіпотетично окремі цілі, наприклад, як підтвердження підтримки скорочення кількості нардепів до 300, отримали додаткову легітимізацію. Оскільки референдум відбувся з цього приводу давно, голосів на відповідне голосування закону в другому читанні після висновку КСУ – явно були з цим складнощі… Можливо, зараз це дасть друге дихання відповідному голосуванню. І тоді ми зрозуміємо, що опитування було проведене недарма", — розмірковує очільник Мінʼюсту.

Як писала "ДС", коментуючи попередні результати опитування, ініційованого Володимиром Зеленським, голова ВРУ Дмитро Разумков заявив, що зменшення кількості народних депутатів не вплине на ефективність роботи парламенту.

    Реклама на dsnews.ua