• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

За результатами зустрічі у Львові Україна та Туреччина підписали меморандум

Україна та Туреччина підписали меморандум про післявоєнну відбудову — Анкара допоможе відновити частину зруйнованої інфраструктури, зокрема мости

Олександр Кубраков і Мехмет Муш
Олександр Кубраков і Мехмет Муш
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленнях пресслужби Міністерства інфраструктури та Офісу президента, передає "ДС".

Меморандум з боку України підписав міністр інфраструктури Олександр Кубраков, а з боку Туреччини — міністр торгівлі Мехмет Муш. Це сталося 18 серпня під час візиту турецького президента до Львова.

Таким чином Туреччина погодилася допомогти Україні відновити зруйновану під час війни інфраструктуру.

"Ми вдячні турецьким партнерам за наміри у співпраці щодо відбудови зруйнованої Росією інфраструктури. Сприяє цьому і великий досвід участі турецького бізнесу у будівництві доріг та мостів, зокрема це стосується наших мегапроєктів — Запорізького та Кременчуцького мостів", — заявив Кубраков.

Найближчим часом буде створена спільна група, яка буде залучати турецькі інвестиції та працюватиме над конкретними проектами. До відбудови можуть приєднатися держоргани і бізнес Туреччини, які будуть також надавати консультаційну та технічну допомогу.

Почати відбудову планують з мосту в селі Романівка Київської області, який з’єднує Бучу та Ірпінь зі столицею.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час візиту до Львова провів зустрічі із генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутеррішем та президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua