• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Забагато трупів: на Луганщині окупанти будують крематорій для знищення тіл своїх загиблих

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що росіянам уже нікуди дівати тіла своїх убитих військових, тому вони розпочали будівництво крематорію в Луганській області

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі "Апостроф TV", передає "ДС".

Голова ОВА зазначив, що росіяни, як і раніше, використовують звичну тактику – у лоб ідуть на штурм, незважаючи на втрати. Іноді протискають лінію оборони, але винятково власними тілами, сказав він.

"Є інформація, що біля Новопскова почали рити котлован, і це не будівництво якоїсь лікарні чи школи, це планування будівництва нового крематорію. Вони вже просто не мають куди складати трупи",– сказав Гайдай.

Також він розповів, що росіяни намагаються штурмувати українські позиції, перевдягнувшись в українську військову форму, але це їм не допомагає. Це фіксують на всій лінії фронту.

"Таку тактику вони використовують постійно. Не тільки на напрямку Білогорівки вони намагалися використовувати український піксель і штурмувати наші позиції, але й на сватівсько-кремінському напрямку. Були певні підрозділи, після зачищання яких наші військові знаходили їх вдягнутими в піксель і бачили, що вони намагалися штурмувати наші позиції, розділяючись на невеличкі групи по п'ятеро-шестеро бійців, і зайти з одного та з іншого боку", – сказав він.

За словами Гайдая, українські військові контролюють ситуацію і чітко знають, хто де перебуває. Моменти з перевдяганням не проходять, наголосив він.

Як повідомляла "ДС", у Луганській області зросла кількість атак з боку російських окупаційних військ на тлі повідомлень, що Кремль наказав своїй армії вийти на адміністративні кордони регіону до березня цього року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua