• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Закон про скасування переатестації заклав корупційні можливості заробітку на моряках, — ЗМІ

Автори законопроекту №3944 стверджують, що змогли перемогти корупційні побори з моряків, скасувавши обов'язкові іспити як переатестацію мінімум раз в 5 років, але в реальності цей документ з усіма своїми недоліками дає чиновникам більш різноманітні приводи вимагати хабар

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в статті "Розгорнули схему: Хто і як обдурив моряків з законом щодо скасування повторних іспитів" пише видання delo.ua.

У матеріалі повідомляється, що парламент проголосував за закон №3944 29 червня і багато хто поспішив заявити, що "схеми" заробітку на моряків ліквідовані. Але закон ще не підписав президент Володимир Зеленський і він несе в собі відразу кілька корупційних ризиків. Про це замовчують групи впливу, які ведуть боротьбу за посаду глави Морської адміністрації, куди своїх людей намагається завести бізнесмен з "російським слідом" Андрій Іванов. Близький до нього Ілля Тихонов — кандидат на посаду глави МорАду — один з авторів закону №3944. Крім нього з Івановим пов'язана головна "захисниця" моряків, глава організації Ukrainian Seafarers Union Христина Король.

Delo.ua зазначає, що відповідно до закону, моряки отримують право не складати іспити для поновлення своїх документів у разі, якщо 1) доведена їх придатність до роботи на морських суднах за станом здоров'я; 2) при наявності необхідних свідчень про проходження курсів підготовки; або ж 3) якщо інспектори Морської адміністрації без іспитів підтвердили стаж роботи моряка, необхідний для підтвердження кваліфікації.

"З формальної точки зору, раз тут прописана можливість морякам не складати "на березі", тобто Інспекції по дипломуванню моряків, іспит для отримання документів — значить це вже перемога над корупцією, адже є «лазівка» обійти чиновника. Але з іншого боку, як бачимо, закон же не прописав порядок, як перевіряти цю саму придатність до роботи на морських суднах, як проводити верифікацію сертифікатів, або найголовніше — за яким порядком інспекція МорАда повинна підтверджувати фактичний стаж роботи моряка на морському судні. Всі ці «бюрократичні дрібниці» парламентарії переклали на Кабмін, який повинен за 3 місяці після прийняття законопроєкту розробити всю необхідну нормативну базу. А по «законам жанру» вітчизняної бюрократії, всю «нормативку» в цьому випадку буде розробляти і подавати на затвердження Морська Адміністрація. Замкнуте коло", — зазначає delo .ua.

За інформацією delo.ua, закон №3944 зберігає головний корупціогенний фактор — необхідність звертатися до державної кваліфікаційної комісії, яка і повинна видавати документи морякам. Через те, що немає конкретної прив'язки, в яких конкретно випадках моряк може скористатися опцією підтвердження фактичного стажу роботи на судні, а в яких випадках — немає варіанту, окрім як йти на екзаменаційну комісію, то по суті чиновники МорАда все одно зберігають за собою можливість гнати всіх моряків на свою екзаменаційну комісію.

Крім того, законодавець передбачив, що вже отримані сертифікати або інші документи моряки зможуть довантажувати в систему «Дія».

"Держава таким чином хоче спробувати примусити моряків «засвітити» свої контракти і реальні доходи, і там є що «світити»: за деякими даними, моряки надсилають своїм сім'ям до $3 мільярдів грошових переказів в рік, просто ці гроші губляться в загальному потоці переказів від «заробітчан», — пише delo.ua.

Як пишуть ЗМІ, зараз та сама Морська адміністрація не має «повноцінного» керівника, кадровий конкурс ще триває, і перемогу в цьому конкурсі хотіли б отримати люди, зав'язані на бізнесмена Андрія Іванова, його компанію «Трансшип» і «ручну» Морську палату, наприклад — Ілля Тихонов (який був один з фактичних авторів тексту закону №3944), або ж Іван Ніякий (якого встиг «збити» вже ексміністр інфраструктури Владислав Криклій).

Христина Король публічно визнає, що Морська палата, «Трансшип» і Іван Ніякий — це основні суб'єкти, з якими співпрацює її організація Ukrainian Seafarers Union. Тут також варто звернути увагу, що організація Ukrainian Seafarers Union була створена буквально в грудні 2020 року, перед витком кадрового конкурсу з Морської адміністрації України.

Організація проводила мітинги в підтримку закону №3944, який в підсумку залишив корупційні можливості і не вирішив проблеми моряків, резюмує delo.ua.

    Реклама на dsnews.ua