• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Залежить від вашого політичного майбутнього": Арахамія відповів Разумкову, чи позбавлять його мандату

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що позбавлення екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова депутатського мандата залежить від його політичного майбутнього

Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

Разумков запитав у Арахамії і Стефанчука, чи будуть "слуги" намагатися позбавити його мандата. На перше таке запитання Арахамія не відповів, а на друге сказав: "Залежно від того, яке у вас буде політичне майбутнє".

Руслан Стефанчук, призначений спікером замість Разумкова, зазначив: "Я не суд і не Центральна виборча комісія, я не можу відбирати мандат. Й ініціювати цього не можу".

Сміючись, Разумков підсумував: "Відповіді немає".

Нагадаємо, 7 жовтня народні депутати підтримали пропозицію відправити у відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. "За" проголосували 284 нардепи.

Глава фракції "СН" Давид Арахамія анонсував розборки зі "слугами", які голосували проти відставки Разумкова.

Вчора народні депутати на пленарному засіданні призначили Руслана Стефанчука новим головою Верховної Ради.

Вчора на цьому ж ток-шоу новообраний очільник парламенту Руслан Стефанчук заявив, що причиною відставки Дмитра Разумкова з посади глави Верховної ради не була помста з боку "Слуги народу", а необхідність виконання програми президента та партії

Сам Разумков заявив, що керівництво фракції "Слуги народу" і представники Офісу Президента тиснули на нардепів, щоб ті підтримали відставку Дмитра Разумкова з поста спікера Верховної Ради, а деякі з них згодом вибачались перед Разумковим за своє голосування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua