• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Залишився 401 обранець: Рада достроково припинила повноваження ще трьох нардепів

У Верховній Раді проголосували за дострокове припинення повноважень трьох народних депутатів: мажоритарників Максима Єфімова (фракція "Відродження) і позафракційного Дмитра Шпенова та Віталія Данілова від "Батьківщини"

facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив депутат із фракції "Голос" Ярослав Железняк, передає "ДС".

Місця двох мажоритарників залишаться вільними до кінця війни, замість Данілова до Ради зайде інший депутат за списком партії.

За дострокове припинення повноважень Єфімова проголосували 283 депутати, Данілова — 291, а Шпенова — 289. Після цього у Раді залишилось 401 депутат. Це антирекорд, зазначив Железняк.

Як раніше повідомлялося, народний депутат Дмитро Шпенов написав заяву про складання мандату ще в кінці листопада. Нагадаємо, Верховна Рада України через низку причин може втратити ще близько 50 депутатів, яких не зможе замінити за передбаченою законом процедурою черед дію воєнного стану. Однією з таких причин є приналежність до проросійських політичних сил. Враховуючи всі перераховані ризики, наразі мінімальна можлива кількість депутатів – 354. Проте в будь-який момент можуть з'явитися нові кримінальні провадження та ротації в уряді.

Як писала "ДС", 1 грудня нардеп від групи "Довіра" Максим Єфімов заявив, що складає депутатський мандат.

Також 4 грудня народний депутат України Дмитро Шпенов (позафракційний) подав до Верховної ради заяву про складення депутатських повноважень та дострокове припинення повноважень народного депутата України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua