• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Запоріжсталь: Україна запустила процедуру конфіскації частки РФ

Україна запровадила санкції щодо Запорізького металургійного комбінату Запоріжсталі, оскільки росіяни частково зберігали контроль над цим підприємством

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram, передає "ДС".

"Перший санкційний пакет – щодо Запоріжсталі. Своїм указом наклав обмежувальні заходи на 41 особу – 13 фізичних і 28 юридичних, з допомогою яких РФ зберігала контроль над підприємством, шкодила нашій економіці. Запускаємо процедуру конфіскації російської частки – вона працюватиме для України й українців", – повідомив він.

Володимир Зеленський додав, що це лише один із кількох санкційних пакетів, щодо яких підписані відповідні укази.

Запоріжсталь – це металургійний комбінат, одне з провідних підприємств металургійної галузі й третій за масштабами виробник металопродукції в Україні. На комбінаті реалізується повний металургійний цикл.

Запоріжсталь є одним із небагатьох підприємств у світі, де виплавка сталі здійснюється мартенівським способом.

Основна продукція комбінату – плоский прокат: гарячекатаний рулон і лист, холоднокатаний лист, рулон із вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть.

За даними інформаційно-аналітичного порталу GMK center, що стежить за розвитком української та світової гірничо-металургійної промисловості, 49% акцій Запоріжсталі належить Метінвест Холдинг, а 50% – структурам, пов’язаним із групою Midland.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua