• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Заборонено забороняти". Деркач створив в Раді депутатське об'єднання для боротьби з санкціями РНБО і США

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач створив і очолив у Верховній Раді Міжфракційне депутатське об'єднання під назвою "Заборонено забороняти" (Forbidden to Forbid)

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй Telegram-каналі народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, передає "ДС".

"Випускник школи КДБ Андрій Деркач створив МФО" Заборона забороняти (Forbidden to Forbid) ". Саме так, на двох мовах. Сильна відповідь на американські санкції", — повідомив Гончаренко.

Гончаренко опублікував фотокопію звернення Деркача до спікера парламенту Дмитру Разумкова з проханням оголосити про створення МДО та список депутатів, що увійшли до об'єднання. До складу МДО увійшли 30 депутатів. "Окремо його (список) чекають в Держдепі", — додав від себе Гончаренко.

Згідно зі зверненням Деркача, депутатське об'єднання було створено "для захисту порушених конституційних прав громадян і проти політичних репресій".

Як повідомляла "ДС", у звіті, який оприлюднив офіс директора Національної розвідки США, зазначалося, що президент Володимир Путін через народного депутата України Андрія Деркача намагався дискредитувати Джозефа Байдена під час виборів в США і допомогти перемозі Дональда Трампа.

США визнали Андрія Деркача російським агентом. Міністерство фінансів США ввело проти Деркача санкції. У серпні санкції проти Деркача ввело і РНБО.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua