• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Заради країни мрій": Зеленський пояснив, чому дає пресконференцію на заводі "Антонов"

Президент Володимир Зеленський дає пресконференцію, присвячену дворіччю свого перебування на посаді, на заводі державного авіаційного підприємства "Антонов", оскільки він хоче побудувати "країну мрій". Саме на цьому заводі будуються відомі українські вантажні літаки "Мрія"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив під час пресконференції у четвер, 20 травня, передає "ДС".

"Чому ми тут? Декілька слів про це хотів би вам сказати від душі, від серця, що я про це думаю. Ми знаходимось на території легендарного заводу "Антонов". Це і є відповідь на питання, моя особиста філософія як президента України. Це відповідь на питання "Що було зроблено за ці два роки, як я бачу майбутнє нашої улюбленої України?"", — сказав Зеленський.

Він додав, що позаду нього знаходиться український літак АН-124 "Руслан".

"Останній раз ми побудували такий літак вже в незалежній Україні у 1994 року. Це закінчили будівництво такого літаку. Праворуч від мене знаходиться — це символічно звучить, але я думаю, що і трагічно, — недобудована "Мрія" України. Це так звучить і в цьому багато змісту. А ліворуч — новий фюзеляж АН-178, який ми почали будувати пʼять місяців тому", — розповів Зеленський.

За словами президента, цей новий фюзеляж є складовою одного з трьох літаків, які держава вперше замовила за 30 років незалежності для "нашої української сучасної потужної армії".

"І в цьому, мені здається, увесь зміст мого бачення України і того, що у нас відбувається, Ми повинні памʼятати про минуле, розуміти, в якому стані ми зараз знаходимось і що ми будемо робити — думати і будувати майбутнє, будувати нашу незалежність, будувати Україну", — розповів Зеленський.

Президент додав, що питання — "не у тому, щоб добудувати літак "Мрія"".

"Я в ширшому сенсі говорив би про це: побудувати дійсно "країну мрій". Питання не тільки у літаку. Підняти нашу країну дуже високо вгору, як піднімається "Антонов", щоб вона була на висоті інших потужних, демократичних і цивілізованих держав", — заявив глава держави.

Зеленський також розповів, що потрібно будувати країну "в широкому сенсі цього слова".

"Будувати, добудовувати, а іноді деякі галузі починати будувати, на жаль, з нуля", — підсумував президент.

Більше про пресконференцію Зеленського читайте тут.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua