• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Заради перемоги: Сирський вирішив змінювати оборонну та наступальну психологію ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський наголосив, що Силам оборони необхідно досягти переваги над противником, зменшити втрати, а головне — змінити оборонну та наступальну психологію, що буде важливим кроком на шляху до Перемоги

Олександр Сирський
Олександр Сирський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Сирського у Facebook, передає "ДС".

"В цих умовах для нас дуже важливе утримання займаних рубежів та позицій, не допущення прориву оборони, максимальне знищення живої сили та техніки ворога. Нам необхідно добитися переваги над противником, зменшити втрати, а головне, змінити оборонну та наступальну психологію, що буде важливим кроком на шляху до нашої Перемоги!", — зазначив він.

Для цього, за словами головкома, військове керівництво зосереджує зусилля на підвищенні якості проведення занять з підрозділами, які проходять бойове злагодження, в ході яких відпрацьовуються питання боротьби з дронами противника та захист від них, пересування на полі бою, користування засобами РЕБ, евакуація поранених та багато інших питань, які актуальні в умовах сучасного бою.

"Тільки технологічна перевага та навченість військ забезпечать нам успіх на полі бою!", – додав Сирський.

Нагадаємо, 12 червня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що основні зусилля російських окупантів наразі зосереджені на Покровському та Курахівському напрямках фронту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua