• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Захисники і захисниці України — сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде", — Порошенко

Сьогодні захисники і захисниці України — найкращі сини та доньки нашої держави, які захистили і захищають її від російської агресії

Збройні сили України
Збройні сили України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у привітанні на сторінці п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні захисники і захисниці України — сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде. Вони — найкращі сини та доньки нашої держави, які захистили і захищають її від російської агресії.

Сила, відвага, мужність та віра для них — не пусті слова. З ними вони щодня стоять на сторожі нашої Незалежності. Незалежності для наших дітей, онуків, прийдешніх поколінь. "Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине…". І від щита, яким стали для нас наші Збройні сили", — мовиться у привітанні.

Порошенко висловив вдячність воїнам вам за те, що вони "невпинно наближають нашу перемогу".

"Щиро вітаю зі святом наших воїнів. У першу чергу тих, хто несе службу на передовій, у зоні Операції об'єднаних сил. Вітаю всіх українців з Днем захисників і захисниць України! Слава нашим воїнам! Слава Україні!" — каже п'ятий президент.

Нагадаємо, 14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва і річницю створення Української повстанської армії.

У центрі Києва заплановані заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України, у зв'язку з чим в роботі громадського транспорту можливі зміни.

Поліція переходить на посилений режим несення служби у зв'язку з проведенням масових заходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua