• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Завтра до України терміново приїдуть голови МЗС країн Балтії

До України у четвер, 15 квітня, прибудуть міністри закордонних справ Латвії, Литви та Естонії зі спільним візитом, щоб продемонструвати солідарність з нашою державою на тлі дестабілізуючих дій Росії

Прапори країн Балтії
Прапори країн Балтії
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ України, передає "ДС".

Як повідомляється, міністрів закордонних справ Естонії Єву-Марію Лійметс, Латвії Едгарса Рінкевичса та Литви Габріелюса Ландсбергіса запросив український колега Дмитро Кулеба.

"Візит має на меті продемонструвати солідарність Естонії, Латвії та Литви з Україною на тлі дестабілізуючих дій Російської Федерації, зокрема небезпечного нарощування військової присутності поблизу українських кордонів, суттєвого загострення безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях України та масованої російської пропаганди", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сторони обговорять практичні кроки для підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення безпекової взаємодії, приділять особливу увагу просуванню європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави. 

Нагадаємо, 30 березня головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької і Луганської областей. В останні кілька тижнів на Донбасі фіксується загострення, ВСУ зазнають втрат.

Як писала "ДС", пізніше Хомчак заявив, що ВСУ укомплектовані всім необхідним озброєнням, щоб протистояти російському агресору.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua