• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Зеленескій очікує від Байдена ще одну відповідь

Президент Володимир Зеленський очікує від Адміністрації президента США оцінку плану трансформації України, який він надав американському лідерові Джо Байдену під час зустрічі

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський, який прибув в Нью-Йорк для участі в сесії Генеральної асамблеї ООН, сказав в коментарі телеканалу "Дім", передає "ДС".

"Ми очікуємо на реакцію від адміністрації Байдена. Ми чекаємо на відповідь, наприклад, щодо оборонного сектора цієї програми трансформації. Ми очікуємо на офіційний приїзд делегації з США на чолі з міністром оборони, очікуємо на цю зустрічі. Я думаю, що вона буде не один день в Україні, і там буде вирішуватися частина цього плану трансформації", — зазначив Зеленський.

Також Україна чекає реакції від представників бізнесу. Зокрема, президент зазначив, що під час нинішнього візиту до США має намір провести кілька важливих зустрічей, присвячених цій темі.

"Не так швидко, але, тим не менше, я думаю, що ми в засобах масової інформації з вами чули, можна сказати, деякі сигнали щодо ракетної підтримки України — підтримки нашої ракетної програми. Я маю на увазі щодо "Залізного куполу". Рано ще говорити, але ви чули ці сигнали від Сполучених Штатів Америки", — додав глава держави.

Як повідомляла "ДС", посол України в США Оксана Маркарова заявила, що план трансформації України, який президент Володимир Зеленський запропонував президенту США Джо Байдену під час візиту, стосується економічної трансформації.

У своєму Плані трансформації України на 5-10 років президент Володимир Зеленський представив 80 проектів на суму $ 277 млрд.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua