• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський буде збирати голоси за законопроект про "розгон" КСУ, роздаючи гроші в бюджеті, — джерело

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт президента Володимира Зеленського про розпуск Конституційного Суду розглядатимуть у Верховній Раді вже після прийняття парламентом закону про державний бюджет на 2021 рік

Про це повідомили інформовані джерела "ДС".

"Закон Зеленського розглядатимуть після розгляду бюджету", — повідомило джерело.

Нагадаємо, що Верховна Рада України в першому читанні розгляне проект закону про державний бюджет на 2021 рік у наступний четвер, 5 листопада.

Джерело пояснило вибір дати тим, що в бюджет нібито внесуть додаткові пункти, які повинні переманити тих депутатів, які зараз не хочуть підтримувати варіант Зеленського з розвʼязанням політичної кризи з Конституційним судом.

Як повідомляла "ДС", 27 жовтня КСУ визнав неконституційним положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також забрав частину контролюючих функцій у Нацагентства з питань запобігання корупції. Зокрема, скасовано право НАЗК вести моніторинг доходів і витрат суддів.

У ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного Суду України.

    Реклама на dsnews.ua