• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський делегував розібратися з петицією про заборону концертів російських артистів Кабміну, РНБО та СБУ

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію на про повну заборону концертів артистів з Росії до повернення окупованих Криму та Донбасу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу президента, передає "ДС".

Петиція набрала понад 25 тисяч голосів, тому президент був зобов'язаний її розглянути. Зеленський відповів, що зараз існує така процедура: Міністерство культури України за подання СБУ, РНБО або Національної ради з питань теле- та радіомовлення складає перелік людей, які створюють загрозу нацбезпеці.

Закон "Про гастрольні заходи в Україні" обмежує виступи артистів із цього переліку, а закон "Про телебачення і радіомовлення" забороняє розповсюджувати програми за їхньої участі.

Крім того, перебування у цьому списку є однією з причин, через яку прикордонники можуть узагалі не впустити людину на територію України.

Водночас Зеленський дав доручення прем'єр-міністру Денису Шмигалю, секретарю РНБО Олександру Данілову та голові СБУ Івану Баканову. Вони мають проаналізувати пропозиції у петиції та дослідити можливість посиленням відповідальності за порушення закону про гастролі російськими артистами.

Як відомо, петицію подав 21 вересня продюсер Ігор Кондратюк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua