• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Зеленський гостро відреагував на ідею розділення допомоги США (ВІДЕО)

Якщо США ухвалять законопроєкт про фінансову допомогу, яка не включатиме кошти для України, це буде ганьбою для усього цивілізованого світу та демократії

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський сказав під час інтерв'ю PBS NewsHour, передає "ДС".

Глава держави розкритикував плани спікера Палати представників Майка Джонсона винести на голосування окремий законопроєкт про фінансування допомоги лише Ізраїлю. Він зауважив, що відповідний крок є проявом чистої політики та стане ганьбою для світу й демократії.

"Ну, якщо Конгрес буде ділити цю допомогу після всього, що сталося, буде ділити на ізраїльську та українську, то це означає, що це питання виборів у Сполучених Штатах", — пояснив він.

Зеленський зауважив, що якщо Україна програє у війні, Росія піде війною на країни НАТО, що призведе до загибелі вже американських солдатів, яким доведеться захищати свої землі.

"Люди в Конгресі повинні двічі подумати, перш ніж просувати ці політичні питання щодо підтримки України, і проголосувати за підтримку всіх країн, чиї життя залежать від цього", — додав Зеленський.

Нагадаємо, спікер Палати представників Майк Джонсон на закритому засіданні Республіканської партії представив свій план щодо рішення питання фінансування для військової допомоги Україні, яке не можуть ухвалити вже понад півроку.

Білий дім виступив проти нового плану Джонсона, оскільки він відокремлює фінансування Києва від Тайваню та Ізраїлю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua