• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський: "Готовність українців захищати свою Батьківщину — це найміцніший альянс"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що громадяни, які з самого початку війни захищають країну на Сході, є свідченням найміцнішого альянсу

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав в інтерв'ю телеканалу "1+1", передає "ДС".

"У нас велика країна. Вона показала це на початку війни на Сході. Всі готові в будь-який момент стати військовими і захищати свою державу. Я думаю, що це найміцніший сьогодні альянс, міцніший, ніж будь-який військовий блок", — сказав Зеленський.

Зазначимо, президент США Джо Байден заявив у телефонній розмові із Зеленським, 9 грудня, що можливе членство України в НАТО – це тема виключно Києва та Альянсу.

Президент Росії Володимир Путін назвав неприйнятним вступ України до НАТО, оскільки це може загрожувати російській стороні.

Російська Федерація вимагає від НАТО офіційно відкликати обіцянку вступу України. Йдеться про рішення саміту у Бухаресті від 2008 року.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний Альянс не піде на компроміси з Російською Федерацією щодо вступу України, оскільки приєднання країни до НАТО є виключно у компетенції країн блок та українських громадян.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua