• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський мріє провести Олімпійські ігри в Україні (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський назвав проведення Олімпіади у Києві "дуже складним завданням", проте запевнив, що його команда точно спробує це зробити

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав 11 вересня, в ході святкування 30-річчя Національного олімпійського комітету (НОК), передає "ДС".

"Швидше, вище, сильніше разом. Ми віримо, що разом ми дійсно досягнемо своєї мрії. Мрія, велика мрія, впевнений, є у кожного з дитинства. І ця мрія — Олімпіада в Україні", — поділився Володимир Зеленський.

Президент заявив, що Україна заслуговує на те, щоб стати господаркою Олімпійських ігор. Втім, зазначив глава держави, це дуже складне завдання.

"Але в такі моменти я завжди згадую слова важкоатлетів. Вони кажуть, що піти й спробувати щось підняти завжди нелегко. Легко не спробувати й піти. Тому щодо Олімпійських ігор ми спробуємо. Точно спробуємо", — підкреслив Зеленський.

Про бажання провести Олімпійські ігри в Україні глава держави говорив і під час спільного брифінгу з головою Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томасом Бахом, який відбувся раніше 11 вересня. Тоді Зеленський повідомив, що має намір підняти це питання в ході розмови з керівником МОК.

Зауважимо, Олімпійські ігри 2024 року пройдуть в Парижі (Франція). Столицею спортивних змагань 2028 року стане Лос-Анджелес (США).

Нагадаємо, на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські олімпійці отримали 19 нагород, зокрема одну "золоту" медаль. Україна зайняла 44 місце в підсумковому медальному заліку і 16 місце за загальною кількістю медалей. Суддя міжнародної категорії AIBA (3 зірки) з України Павло Василинчук визнаний кращим суддею Олімпіади-2020.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявив, що українська національна команда успішно виступила на літніх Олімпійських іграх в Токіо, з огляду на труднощі, повʼязані з пандемією коронавірусу.

Очолила остаточний медальний залік Олімпіади-2020 збірна США, яка в останній день Олімпійських ігор в Токіо завоювала дві золоті медалі та зуміла в останній момент випередити Китай.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua